Kursy dla najmłodszych 3-4 latki

Czy chcesz, aby Twoje dziecko rozpoczęło swoją przygodę z językiem angielskim od małego? Zapraszamy do naszej szkoły językowej, gdzie nauka staje się nie tylko edukacją, ale również fascynującą przygodą! Zajęcia z angielskiego dla najmłodszych prowadzimy w komfortowych warunkach, które pomagają dzieciom w łatwy i przyjemny sposób przyswajać angielski. Dla najmłodszych uczestników przygotowujemy specjalne zabawy, które pozwalają chłonąć język bez uporczywych technik nauki.

Zapraszamy do Interact!

Język angielski dla 3- i 4-latka

Nasz zespół nauczycieli stale poszukuje nowych, kreatywnych metod nauczania języka angielskiego dla 3- i 4-latków, które sprawią, że nauka stanie się dla Twojego maluszka niezapomnianą przygodą. Od interaktywnych gier po zabawne piosenki – każda nauka języka dla 3-latka i 4-latka to rozwijanie jego umiejętności. Nasze sale są przystosowane do potrzeb najmłodszych uczniów. Stworzyliśmy przyjazne środowisko, które sprzyja eksploracji i odkrywaniu nowych rzeczy. Tu Twoje dziecko poczuje się swobodnie.

Zajęcia z języka angielskiego dla trzylatków i czterolatków w naszej szkole są gwarancją wysokiej jakości nauczania, dostosowanej do potrzeb i możliwości każdego dziecka. Proponowane przez nas zajęcia z języka angielskiego dla przedszkolaków promują rozwój komunikacyjny, społeczny i emocjonalny dzieci poprzez różnorodne aktywności, które rozwijają umiejętności językowe, słownictwo oraz kreatywność. Dbamy o indywidualne podejście do każdego dziecka, dlatego nasze grupy są ograniczone do niewielkiej liczby uczestników, co umożliwia lepsze skupienie się na potrzebach każdego malucha.

Podczas kursu dzieci:

• Uczą się poprzez zabawę – poznają słówka, wyrażenia poprzez piosenki, gry i angażujące aktywności
  • Uczą się poprzez tematy, które ich interesują: egzotyczne zwierzęta, zabawki, odkrywanie świata
  • Nabywają umiejętności rozumienia ze słuchu – wykonują zadania słuchając instrukcji w języku obcym i nieświadomie ucząc się słów i wyrażeń
  • Wyrabiają w sobie pozytywne nastawienie do nauki
  • Uczą się pracować zespołowo poprzez udział w grach, projektach i odgrywaniu scenek
  • Poszerzają świadomość technologiczną dzięki interaktywnym ćwiczeniom i grom
  • Uczą się zasad odpowiedniego zachowania, między innymi pomagania sobie nawzajem, uprzejmego zwracanie się do siebie

Czas trwania: 66 x 40 minut
Częstotliwość: 2 x tyg.
Cena: 2800 zł (10 rat po 280 zł m-c)

Przy płatności w 2 ratach: 5% zniżki

Ucz się z nami

Odpowiada Ci się nasza oferta?
Teraz na zajęcia językowe w Szkole INTERACT możesz zgłosić się również on-line!