Zadzwoń 669 85 96 66 lub napisz office@interact.edu.pl

Nasz zespół

Aleksandra Wójcik – właścicielka szkoły, ale przede wszystkim nauczycielka angielskiego z zamiłowania. Swoją pracę postrzega jako pomaganie ludziom, dlatego od lat nie ustaje w poszukiwaniu najlepszych sposobów na skuteczne uczenie ich języka. Z fascynacją obserwuje swoich uczniów: co ich interesuje, które zadania wykonują z chęcią, które formy nauczania okazują się skuteczne. Bezustannie wyciąga wnioski i wdraża zmiany. Uwielbia łączyć naukę z dobrą zabawą. Nie ma dla niej nic bardziej satysfakcjonującego niż uśmiech i sukcesy ucznia. Szkołę uważa za swój drugi dom, a uczniów za swoje dzieci ?

Patrycja Walerian – nasza specjalistka od nauczania angielskiego dzieci i młodzieży. Nikt nie dorówna jej w wyszukiwaniu pomysłów na urozmaicenie lekcji. Uwielbia przeszukiwać Internet i zawsze znajdzie tam coś nowego, zabawnego i emocjonującego do wykorzystania na lekcji. Patrycja to prawdziwy problem solver – dla niej nie ma rzeczy niemożliwych. Nauczycielka pełna energii, którą po prostu zaraża swoich uczniów. Z drugiej strony niesamowicie uporządkowana i obowiązkowa - wszystko ma pod kontrolą i nic jej nie umknie.

Magdalena Mikiewicz - nauczycielka języka polskiego i angielskiego. Ambitna i nieustannie podnosząca swoje kwalifikacje. To osoba, która nigdy się nie zatrzymuje: poszukuje, rozwija się, próbuje nowych rozwiązań. Wierzy, że lekcja musi być „żywa” i najlepiej uczy się przez działanie. Dlatego na lekcjach Pani Magdy zawsze jest energia, pozytywne emocje, zabawa i uśmiech.

Magdalena Monkosa – lektorka języka niemieckiego. W szkole Interact prowadzi grupy młodzieżowe oraz kursy dla osób dorosłych. Zawsze w dobrym humorze i z głową pełną pomysłów. Z wielkimi pokładami cierpliwości rozkochuje swoich uczniów w języku niemieckim.

Karolina Gołębiowska – lektorka niemieckiego. Uwielbia uczyć dzieci poprzez piosenki, gry i zabawy. Na lekcjach Pani Karoliny nigdy nie ma nudy. Wspólne projekty, kreatywne zadania, pozytywna energia to tutaj codzienność. Jej determinacja w poszukiwaniu nowych sposobów na zmotywowanie i zachęcenie uczniów do nauki języka jest wprost nie do opisania.

Marek Kuszyński – wszelkie formalności szkoły to jego specjalność. Nie ma bardziej zorientowanej osoby w szkole niż Pan Marek. Płatności, umowy, kalendarz zajęć, grafik nauczycieli – Pan Marek wie w tych obszarach po prostu wszystko. Odpowie na każde pytanie i ma absolutnie wszystko pod kontrolą, nic mu nie umknie. 

Dołącz do nas

Jesteśmy największą szkołą językową w Świnoujściu i nadal się rozwijamy.

Do naszej drużyny poszukujemy lektorów, którzy lubią swoją pracę i uczniów. Oczekujemy entuzjazmu, zaangażowania i odpowiedzialności. W zamian oferujemy pracę w komfortowych i przyjaznych warunkach oraz dobre wynagrodzenie.

Jeżeli chcesz dołączyć do naszego zespołu, prześlij swoje CV na office@interact.edu.pl, a my damy znać, co możemy Ci zaoferować.